درباره ما

مجموعه Game Street Bnd فعالیت خود را از سال 94 بصورت جدی با فروش تکی و عمده قطعات کامپیوتر ، لپ تاپ و کنسول های بازی آغاز کرد که بعد از موفقیت و جلب رضایت مشتریان در تآمین قطعات، بخصوص برندها و مدل های خاص و کمیاب تصمیم گرفت خدمت رسانی به عموم هموطنان عزیز در سرتاسر ایران را به عهده بگیرد، که در راستای همین سیاست گذاری، وب سایت GameStreetBnd.ir راه اندازی شد.

فروشگاه اینترنتی Game Street Bnd، بهترین مکان برای اطلاع، جست جو، و خرید برند ها و مدل های تازه معرفی شده از سوی کمپانی های بزرگ جهان در حوزه قطعات گیمینگ حرفه ای کامپیوتر و کنسول های بازی میباشد. ثبت سفارش و خرید مدل های حرفه ای و یا کمیاب و خاص بصورت تحویل اورجینال با پلمپ کمپانی ها یکی از افتخارات این مجموعه ب. تمامی هموطنان می توانند کالاهای الکترونیکی مورد نیاز خود از قبیل لپتاپ، بروز ترین قطعات ریلیز شده برای کامپیوتر و کنسول بازی، لوازم جانبی و هزاران کالای متنوع که در آینده در فروشگاه برای ثبت سفارش یا فروش قرار داده خواهد شد را به صورت آنلاین خریداری کنند.

فروشگاه اینترنتی Game Street Bnd، بهترین مکان برای اطلاع، جست جو، و خرید برند ها و مدل های تازه معرفی شده از سوی کمپانی های بزرگ جهان در حوزه قطعات گیمینگ حرفه ای کامپیوتر و کنسول های بازی میباشد.

ثبت سفارش و خرید مدل های حرفه ای و یا کمیاب و خاص بصورت تحویل اورجینال با پلمپ کمپانی ها یکی از افتخارات این مجموعه میباشد. تمامی هموطنان می توانند کالاهای الکترونیکی مورد نیاز خود از قبیل لپتاپ، بروز ترین قطعات ریلیز شده برای کامپیوتر و کنسول بازی، لوازم جانبی و هزاران کالای متنوع که در آینده در فروشگاه برای ثبت سفارش یا فروش قرار داده خواهد شد را به صورت آنلاین خریداری کنند.

یکی از سیاست های اصلی کاری این مجموعه، جلب و حفظ رضایت شما کاربران میباشد که سرمایه های بزرگ این فروشگاه اینترنتی محسوب می شوید. سعی بر این است تا در برابر قیمت های متغیر و گاهاً غیرمنصفانه بازار ایران، در کنار شما باشیم و همواره در تلاشیم تا کالاهای با کیفیت، بروز و خاص را با گارانتی معتبر اینترنشنال از کمپانی های مطرح جهان را به نازل ترین قیمت در دسترس شما عزیزان قرار دهیم.

تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه و فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.

چشم انداز این مجموعه کمک به هموطنان عزیز برای تآمین نیازها، عبور از مشکلات و موانع خرید در حوزه قطعات کامپیوتر، لپتاپ و کنسول های بازی میباشد.

با توکل به پروردگار و همراهی شما هموطنان و کاربران عزیز